Skip to content Skip to footer
Načítám Akce

« Všechny Akce

Digitální marketing

22 května @ 9:00 - 16:00

Anotace

Během webináře se společně ponoříme hlouběji do fungovaní sociálních sítí Facebook a Instagram. Naučíme se plně těžit z toho, jakým způsobem pracují s firemními příspěvky, co na ně funguje a co funguje na vaše potenciální sledující. Ukážeme si, jak mají vypadat efektivní příspěvky a jaké možnosti obě sociální sítě nabízejí. Domů si odnesete podklady pro svoji social media strategii a dostanete i tipy na to, jak psát skvělé příspěvky i přesto, že nejste copywriteři. 

Školení je ideální pro začátečníky nebo mírně pokročilé. Jestli patříte mezi pokročilejší uživatele a marketéry, může sloužit jako inspirace.

 

Lektorka

Eliška Vyhnánková

Eliška už jedenáct let pomáhá firmám i jednotlivcům změnit jejich sociální sítě k lepšímu. Má za sebou stovky firemních či veřejných seminářů pro víc jak 11 tisíc spokojených účastníků. Společně s Michelle Losekoot napsala v roce 2019 knižní bestseller Jak na sítě, jehož se doposud prodalo přes 36 tisíc výtisků. Je moderátorkou stejnojmenného podcastu.
 Před osmi lety jsem založila projekt semestrálního vzdělávání Social Media Akademie. Pravidelně přednáší, moderuji odborné akce a je porotkyní marketingových soutěží. V roce 2020 společně s Michelle získaly ocenění Osobnosti digitálního marketingu WebTop100.

Podrobnosti

Datum:
22 května
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Středočeká vědecká knihovna v Kladně
Phone
606505531
Email
soukupova@svkkl.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Online

Leave a comment