Skip to content Skip to footer
Načítám Akce

« Všechny Akce

Jak udržet rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem?

27 května @ 9:00 - 16:00

Anotace

Rovnováha mezi pracovním a rodinným životem – Získáte návod na to, jak se neztrácet v myšlenkách, ale naplno prožívat, co se děje právě teď. Díky tomu pak budete lépe schopni zvládat náročné situace a cítit se lépe. Psychicky silnější člověk zná samozřejmě neklid i strach, ale nenechá se těmito pocity pohltit, dokáže se odrazit a jít dál. V průběhu semináře proběhne diagnostika psychického stavu každého účastníka.
Stres syndrom vyhoření – Naučíte se zvládat stresové situace efektivněji než dosud. Uvědomíte si své vnitřní i vnější zdroje, které vás ve zvládání stresu podporují – ale také to, co vám bere sílu..
Duševní hygiena – Získáte návod na to, jak se neztrácet v myšlenkách, ale naplno prožívat, co se děje právě teď. Díky tomu pak budete lépe schopni zvládat náročné situace a cítit se lépe. Psychicky silnější člověk zná samozřejmě neklid i strach, ale nenechá se těmito pocity pohltit, dokáže se odrazit a jít dál. V průběhu semináře proběhne diagnostika psychického stavu každého účastníka.

Obsah

Kde je zdroj nerovnováhy: Z jakého důvodu se nám stále opakují stejné situace:

 • proč řešíme to stejné dokola a stále se nám nedaří,
 • kdo píše mé životní scénáře,
 • jaké jsou mé programy a strategie.
 • Kdo neřídí, je řízen: Vzít život do vlastních rukou:
 • kde jsou priority, cíle, vize, přání, očekávání,
 • nastavení směru. Kudy vede cesta: Na čem mohu stavět:
 • nástroje, metody, tipy,
 • cesta návyků, nástroj úspěšných lidí,
 • jak plnit své cíle postupně a spolehlivě,
 • kde jsou možnosti a příležitosti,
 • pocitová vyrovnanost.

 

Lektorka

Mgr. Lenka Dvořáková, MPA

 

K původnímu přírodovědnému vzdělání z Přírodovědecké fakulty UK v Praze přidala pedagogicko-psychologickou kvalifikaci studiem na FF UK. Ve svém dalším vzdělávaní pokračovala na prestižní škole CERVO institut studijním programem Master of Public Administration kde získala titul MPA. Během své kariéry působila v soukromém i veřejném sektoru. Pracovala v exportní firmě, řídila jazykovou školu a působila jako lektorka dalšího vzdělávání učitelů. Pracovala v diplomatických službách, v roce 2009 vedla jménem EU vyjednávání o rozpočtových otázkách OSN.  Zastávala také manažerskou pozici na vysoké škole. Jako lektorka se zaměřuje na oblast rozvoje komunikace, argumentace, rétoriky, prezentace a etikety. Pomáhá rozvíjet manažerské dovednosti, přičemž využívá nejen koučovací techniky, ale předává své zkušenosti z mnohaleté manažerské praxe jako mentor. Hovoří, školí a koučuje v těchto jazycích: angličtina, španělština, domluví se také velmi dobře francouzsky. Nyní studuje japonštinu.

 

Podrobnosti

Datum:
27 května
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Středočeká vědecká knihovna v Kladně
Phone
606505531
Email
soukupova@svkkl.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Knihovna Kutná Hora
Na Náměti 416
Kutná Hora, 28401 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website