Skip to content Skip to footer
Načítám Akce

« Všechny Akce

Komunikace zaměřená na změnu chování a řešení konfliktů

8 října @ 9:00 - 16:00

Anotace

CÍL

vyzkoušet si účinná řešení pracovních i soukromých situací, ve kterých se necítíte komfortně, pociťujete nežádoucí emocionální zátěž, nebo nedokážete dosáhnout cíle jednání.

OBSAH

  • příčiny vzniku komunikačních krizových situací (známé i ty méně známé),
  • tělo a jeho reakce na zjitřené emoce,
  • jaké jsou vaše modelové vzorce chování,
  • kreativní možnosti komunikace v nepříjemných až krizových situacích,
  • průběžné nácviky řešení krizových situací – verbální i neverbální postupy ke zvládnutí konkrétních a opakujících se nepříjemných situací.

 

 

Lektorka

Mgr. Bc. Jitka Meindl

poradenský psycholog, konzultant, lektor

Zastávala jsem manažerské pozice v různých oblastech, včetně zdravotnictví, automobilového průmyslu, vzdělávání, farmacie a reklamy. Mám také vlastní poradnu, kde se specializuji na osobní rozvoj, rodinné a partnerské poradenství. Můj přístup k rozvoji a vzdělávání je založen na praktickém využití získaných dovedností. Těším se na další výzkumy v oblasti psychologie vzdělávání a na každý nový workshop, kde mohu přinášet praktické znalosti a přispět k rozvoji profesních dovedností účastníků. Výrazně se zaměřuji na psychologii osobnosti, práci s lidmi a komunikaci. Vždy zdůrazňuji význam praktických zkušeností. Mám magisterský titul v oboru Andragogika, Pedagogika a Psychologie. Aktuálně studuji doktorandský obor Andragogika na Filozofické fakultě UPOL v Olomouci a připravuji se na rigorózní zkoušku k obhajobě titulu PhDr. v oboru Andragogika na FF Masarykovy univerzity v Brně. Aktuálně též studuji manažerský program MBA v oboru psychologie – management, Cardiff Academy Praha, spolu s doktorandským programem Ph.D. v oboru HR management, LIGS University Praha.

Podrobnosti

Datum:
8 října
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Středočeká vědecká knihovna v Kladně
Phone
606505531
Email
soukupova@svkkl.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Městská knihovna Benešov
Malé náměstí 1700
Benešov, 25601 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website