Skip to content Skip to footer
Načítám Akce

« Všechny Akce

Tvorba video animací

18 září @ 9:00 - 16:00

Anotace

Otevřete si dveře do světa animace a animované grafiky s naším kurzem, který vám poskytne rychlý start! Ponoříte se do světa bezplatných, avšak neocenitelně užitečných nástrojů a zdrojů, včetně videí, fontů, vektorových obrázků a dalších materiálů, s jejichž pomocí budete schopni vytvářet profesionální výstupy s lehkostí. Od animací pro sociální sítě až po obsah pro speciální příležitosti.

Prozkoumáme možnosti programů jako Photopea, Promeo, Filmora, Krita, Aesprite, Gimp, Blender a odhalíme po jakých bezplatných AI nástrojích má smysl sáhnout. Naučím vás kombinovat různé techniky, vyhnout se častým pastem a nebát se experimentování.

Kurz není jen rychlým průvodcem k okamžitému vytváření profesionálních výsledků; je to také kompas, který vám ukáže, jakými cestami se můžete vydat, pokud vás svět animace nadchne. Nikdy nebylo snazší začít s animovanou tvorbou. Připojte se a objevte, jak se v moři možností neztratit. Tento kurz bude vaším průvodcem k co nejrychlejšímu ovládnutí animace.

 

Lektor

 

Mgr. et MgA. Vojtěch Buchta

3D grafik, animátor a pedagog. Je absolventem oborů Vizuální tvorba a Výtvarná výchova na Masarykově univerzitě a oboru Grafický design na Fakultě výtvarných umění VUT v Brně. Působil jako artdirektor v České televizi, kde se podílel na grafické výbavě mnoha televizních pořadů. Následně působil jako režisér videoklipů a freelance motion designér. V průběhu let učil na střední umělecké škole v Brně 3D animaci a na VOŠ Scholastika v Praze 2D a 3D animaci na oboru motion design, který aktuálně vede. Od roku 2022 působí v herním studiu SCS Software na pozici Training Center Leadera.

Jeho výuka zahrnuje 2D grafiku a animaci v Adobe programech a 3D grafiku a animaci v aplikacích Cinema 4D, Blender a Maya a v mnohých dalších.

Podrobnosti

Datum:
18 září
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Středočeká vědecká knihovna v Kladně
Phone
606505531
Email
soukupova@svkkl.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Středočeská vědecká knihovna v Kladně
Gen. Klapálka 1641
Kladno, 27201 Česká republika
+ Google Mapa
Phone
606505531
View Místo konání Website