Skip to content Skip to footer
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Tvorba audia (Nebojte se audia)

10 dubna @ 9:00 - 16:00

Anotace

Na tomto kurzu budeme rozkrývat tajemství tvorbu a zpracování audia od A do Z! Nejenže se ponoříme do technické stránky věci,jako jsou nejnovější technologické vychytávky na trhu a správné nastavení pro dokonalý zvuk, ale také se podíváme na tvůrčí stránku procesu a kam podcasty distribuovat. Aby toho nebylo málo, čeká nás i praktická část, kde si vyzkoušíte i profesionální techniku přímo v praxi.

Kurzem Vás provede Matěj a Anet z videoprodukce Cinemavision.cz. Dva lidé, kteří svoji práci nadevše milují a úspěšně se jí živý již několik let.

Lektoři

Aneta Šindlerová, Matěj Rychtařík

Kurzem vás provedou Matěj s Anet. Dva profesionálové, kteří se natáčením živí na plný uvázek a mají spolu vlastní videoprodukci Cinemavision.cz Natočili spoustu projektů. Od reklam a krátkých spotů, přes eventová videa a hudební klipy, až po záznamy akcí, živá vysílání a i dnes tak populární reels. Matěj má na natáčení na starost kameru a všechno okolo ní. Vyzná se v technice, kamerových pohybech a kompozicích a ovládá i filmové svícení. A když je dotočeno, postará se i o postprodukci. Anet je královna produkce a na každé natáčení shaní vše možné a občas i nemožné. Má na starost domlouvání herců, lokací a všeho co je potřebné pro plynulý průběh natáčení. A v neposlední řadě se stará i o smlouvy a o komunikaci s klientem. K jejich práci patří i nahrávání zvuku a zvuková postprodukce. Bez toho se neobejdne žádné video ani podcast.

Podrobnosti

Datum:
10 dubna
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Středočeká vědecká knihovna v Kladně
Phone
606505531
Email
soukupova@svkkl.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Středočeská vědecká knihovna v Kladně
Gen. Klapálka 1641
Kladno, 27201 Česká republika
+ Google Mapa
Phone
606505531
View Místo konání Website