Skip to content Skip to footer
Načítám Akce

« Všechny Akce

Lektorské dovednosti pro práci s dětmi

5 června @ 9:00 - 16:00

Anotace

Seminář se zaměřuje na teoretické i praktické pojetí práce lektora vzdělávacích programů pro děti a mládež. Účastníci si během semináře aktivně vyzkouší, co vše je při práci lektora důležité, funkční, osvědčené a v neposlední řadě motivační. Lektorování programů pro děti a mládež bude nahlédnuto didaktickým pohledem a učitelskou optikou výchovně-vzdělávacího procesu. Součástí kurzu bude i prostor pro sdílení dobré praxe a odkazy na teoretické i metodické zdroje.

Lektoři

 

Mgr. Vanda Vaníčková, Ph.D.

“učitelka na volné noze”, lektorka seminářů na ZŠ, SŠ i v knihovnách, fanynka hokeje a oborové didaktiky společenských věd, externí spolupracovnice Univerzity Palackého v Olomouci, NPI ČR nebo třeba ČT Edu, organizátorka a vedoucí akcí pro děti a mládež (letní tábory, školy v přírodě a adaptační kurzy) a v neposlední řadě oceněný MARK 2023 za Královéhradecký kraj; www.vanickova.eu

 

Bc. Adam Cvik

lektor sportovních a volnočasových kurzů (adaptační a další), lektor vzdělávacích programů pro žáky základních a středních škol, učitele a knihovníky. Spolupracuje s CCV Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, pro NPI ČR tvořil výukové aktivity v rámci projektu Podpora práce učitelů zaměřeného na rozvoj gramotností.

Adam Cvik a Vanda Vaníčková spolu od roku 2019 pořádají vzdělávací akce pro knihovny, například témata mediální výchovy a rozvoje digitální, finanční a čtenářské gramotností.

Podrobnosti

Datum:
5 června
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Středočeká vědecká knihovna v Kladně
Phone
606505531
Email
soukupova@svkkl.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Knihovna města Mladá Boleslav
Tř. Václava Klementa 1229
Mladá Boleslav, 29301 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website