Skip to content Skip to footer
Načítám Akce

« Všechny Akce

Jak udržet rovnováhu mezi pracovním a rodinným životem?

13 listopadu @ 9:00 - 16:00

Anotace

Rovnováha mezi pracovním a rodinným životem – Získáte návod na to, jak se neztrácet v myšlenkách, ale naplno prožívat, co se děje právě teď. Díky tomu pak budete lépe schopni zvládat náročné situace a cítit se lépe. Psychicky silnější člověk zná samozřejmě neklid i strach, ale nenechá se těmito pocity pohltit, dokáže se odrazit a jít dál. V průběhu semináře proběhne diagnostika psychického stavu každého účastníka.
Stres syndrom vyhoření – Naučíte se zvládat stresové situace efektivněji než dosud. Uvědomíte si své vnitřní i vnější zdroje, které vás ve zvládání stresu podporují – ale také to, co vám bere sílu..
Duševní hygiena – Získáte návod na to, jak se neztrácet v myšlenkách, ale naplno prožívat, co se děje právě teď. Díky tomu pak budete lépe schopni zvládat náročné situace a cítit se lépe. Psychicky silnější člověk zná samozřejmě neklid i strach, ale nenechá se těmito pocity pohltit, dokáže se odrazit a jít dál. V průběhu semináře proběhne diagnostika psychického stavu každého účastníka.

Obsah

Kde je zdroj nerovnováhy: Z jakého důvodu se nám stále opakují stejné situace:

 • proč řešíme to stejné dokola a stále se nám nedaří,
 • kdo píše mé životní scénáře,
 • jaké jsou mé programy a strategie.
 • Kdo neřídí, je řízen: Vzít život do vlastních rukou:
 • kde jsou priority, cíle, vize, přání, očekávání,
 • nastavení směru. Kudy vede cesta: Na čem mohu stavět:
 • nástroje, metody, tipy,
 • cesta návyků, nástroj úspěšných lidí,
 • jak plnit své cíle postupně a spolehlivě,
 • kde jsou možnosti a příležitosti,
 • pocitová vyrovnanost.

 

 

Lektorka

Mgr. Bc. Jitka Meindl

poradenský psycholog, konzultant, lektor

Zastávala jsem manažerské pozice v různých oblastech, včetně zdravotnictví, automobilového průmyslu, vzdělávání, farmacie a reklamy. Mám také vlastní poradnu, kde se specializuji na osobní rozvoj, rodinné a partnerské poradenství. Můj přístup k rozvoji a vzdělávání je založen na praktickém využití získaných dovedností. Těším se na další výzkumy v oblasti psychologie vzdělávání a na každý nový workshop, kde mohu přinášet praktické znalosti a přispět k rozvoji profesních dovedností účastníků. Výrazně se zaměřuji na psychologii osobnosti, práci s lidmi a komunikaci. Vždy zdůrazňuji význam praktických zkušeností. Mám magisterský titul v oboru Andragogika, Pedagogika a Psychologie. Aktuálně studuji doktorandský obor Andragogika na Filozofické fakultě UPOL v Olomouci a připravuji se na rigorózní zkoušku k obhajobě titulu PhDr. v oboru Andragogika na FF Masarykovy univerzity v Brně. Aktuálně též studuji manažerský program MBA v oboru psychologie – management, Cardiff Academy Praha, spolu s doktorandským programem Ph.D. v oboru HR management, LIGS University Praha.

Podrobnosti

Datum:
13 listopadu
Čas:
9:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Středočeká vědecká knihovna v Kladně
Phone
606505531
Email
soukupova@svkkl.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Středočeská vědecká knihovna v Kladně
Gen. Klapálka 1641
Kladno, 27201 Česká republika
+ Google Mapa
Phone
606505531
View Místo konání Website